top of page

Sıradaki Projemiz

Kısa bir süre içinde setine gireceğimiz 'Köpeklerin Kanı' kısa filmine dair gelişmelerden haberdar olmak için takipte kalın! 

Köpeklerin 
Kanı

Sinopsis

Bir köyde, mezarlıkların aç köpekler tarafından talan edildiği düşünülmektedir. Köyün açgözlü muhtarı Ziya, hayırsever Vedat’ın yardımı ile hem bütün mezarlıkları yenilemek hem de bu süreçten de kendine de bir pay çıkarmayı amaçlamıştır. Vedat’ın bu süreç içerisinde ki tek isteği ise her mezarlığın yenilenmesidir. Eşi yeni vefat eden İrfan, bu duruma karşı çıkar ve gelecekte kendi imkanları ile eşinin mezarlığını yenileteceğini söyler. İrfan’ın oğlu Nihat, sevgilisi Sema ile plansız olarak gelen babalık sorumluluğundan kurtulmaya çalışırken Ziya ve onun sağ kolu olan İdris tarafından kandırılır. Kandırılmış olan Nihat, İrfan’ı bu inadından bezdirebilmek için babası ile çözmesi daha da zor bir bulmacaya hapsolur.

Section Title

Every website has a story, and your visitors want to hear yours. This space is a great opportunity to give a full background on who you are, what your team does and what your site has to offer. Double click on the text box to start editing your content and make sure to add all the relevant details you want site visitors to know.

If you’re a business, talk about how you started and share your professional journey. Explain your core values, your commitment to customers and how you stand out from the crowd. Add a photo, gallery or video for even more engagement.

bottom of page